JS251106-BA
PanasonicPanasonic
JS251106-BA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JS251106-BA
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP FILM 10UF 10% 250VAC QC TERM
Dataark: 1.JS251106-BA.pdf2.JS251106-BA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for JS251106-BA
Varenummer JS251106-BA Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP FILM 10UF 10% 250VAC QC TERM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17938 pcs Datablad 1.JS251106-BA.pdf2.JS251106-BA.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 250V
Tolerance ±10% Afslutning Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Størrelse / Dimension 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm) Serie PMF
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Rectangular Box Andre navne JS251106BA
P9411
SPU25X106AQSD
Driftstemperatur -25°C ~ 70°C Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.378" (35.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 10µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitans 10µF