MA27P010GL
PanasonicPanasonic
MA27P010GL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA27P010GL
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse DIODE PIN 60V 100MA SSSMINI-2P
Dataark: MA27P010GL.pdf
  • Besked
Specifikationer for MA27P010GL
Varenummer MA27P010GL Fabrikant Panasonic
Beskrivelse DIODE PIN 60V 100MA SSSMINI-2P Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5856 pcs Datablad MA27P010GL.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 60V Leverandør Device Package SSSMini2-F3
Serie - Modstand @ Hvis, F 1 Ohm @ 10mA, 100MHz
Power Dissipation (Max) 150mW Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 2-SMD, Flat Lead Andre navne MA27P010GLCT
Driftstemperatur 150°C (TJ) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype PIN - Single
Detaljeret beskrivelse RF Diode PIN - Single 60V 100mA 150mW SSSMini2-F3 Nuværende - Max 100mA
Kapacitans @ Vr, F 0.8pF @ 1V, 1MHz Basenummer MA27P01