MA2S1010GL
PanasonicPanasonic
MA2S1010GL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA2S1010GL
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse DIODE GP 250V 100MA SSMINI2-F4
Dataark: MA2S1010GL.pdf
  • Besked
Specifikationer for MA2S1010GL
Varenummer MA2S1010GL Fabrikant Panasonic
Beskrivelse DIODE GP 250V 100MA SSMINI2-F4 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6829 pcs Datablad MA2S1010GL.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.2V @ 70mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 250V
Leverandør Device Package SSMini2-F4 Fart Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 60ns
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde SC-79, SOD-523
Andre navne MA2S1010GLDKR Driftstemperatur - Junction 150°C (Max)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Standard
Detaljeret beskrivelse Diode Standard 250V 100mA (DC) Surface Mount SSMini2-F4 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1µA @ 250V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 100mA (DC) Kapacitans @ Vr, F 3pF @ 0V, 1MHz