R-78T12-1.0/AL-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78T12-1.0/AL-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R-78T12-1.0/AL-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 12W
Dataark: R-78T12-1.0/AL-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for R-78T12-1.0/AL-R
Varenummer R-78T12-1.0/AL-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 12W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9018 pcs Datablad R-78T12-1.0/AL-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Indgang (Min) 15V
Spænding - Indgang (Max) 42V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) Serie INNOLINE R-78T-1.0
Power (Watts) 12W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 5-SMD Module, 3 Leads Andre navne 80099295
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 95% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 15V - 42V Input
Nuværende - Output (Max) 1A Kontrolfunktioner -