R-78T3.3-1.0/FC-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78T3.3-1.0/FC-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R-78T3.3-1.0/FC-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Dataark: R-78T3.3-1.0/FC-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R-78T3.3-1.0/FC-R
Varenummer R-78T3.3-1.0/FC-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8754 pcs Datablad R-78T3.3-1.0/FC-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Indgang (Min) 7V Spænding - Indgang (Max) 42V
Type Non-Isolated PoL Module Størrelse / Dimension 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm)
Serie INNOLINE R-78T-1.0 Power (Watts) 3W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 5-SMD Module, 3 Leads
Andre navne 80099296
R-78T3.3-1.0/FC-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 88%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 42V Input Nuværende - Output (Max) 1A