R0.25DA-120505/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25DA-120505/P-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.25DA-120505/P-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
Dataark: R0.25DA-120505/P-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R0.25DA-120505/P-R
Varenummer R0.25DA-120505/P-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11305 pcs Datablad R0.25DA-120505/P-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 5V
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 1kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.25D Power (Watts) 250mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-SMD Module
Andre navne 10015761
R0.25DA120505/PR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 60 ~ 70%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 25mA, 25mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 25mA, 25mA