R0.25S-053.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-053.3/HP-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.25S-053.3/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Dataark: R0.25S-053.3/HP-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R0.25S-053.3/HP-R
Varenummer R0.25S-053.3/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9876 pcs Datablad R0.25S-053.3/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.25S Power (Watts) 250mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SMD Module, 5 Leads
Andre navne 10014745
R0.25S053.3/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 60 ~ 70%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 76mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R0.25S-053.3
R0.25S-053.3
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
På lager: 9566 pcs
Hent: R0.25S-053.3.pdf
RFQ
R0.25S-1205/E-R
R0.25S-1205/E-R
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V 250MW
På lager: 10918 pcs
Hent: R0.25S-1205/E-R.pdf
RFQ
R0.25S-053.3/H
R0.25S-053.3/H