R0.5D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R0.5D12-2412/H-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.5D12-2412/H-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Dataark: R0.5D12-2412/H-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R0.5D12-2412/H-R
Varenummer R0.5D12-2412/H-R Fabrikant Recom Power
Beskrivelse 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11273 pcs Datablad R0.5D12-2412/H-R.pdf
Spænding - Arbejde 500mW Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 -12V Spænding - Output 2 12V
Spænding - Indgang (Max) 26.4V Spænding - Dropout (Typisk) 21.6V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5D RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Lavfrekvens ITE (Commercial) Polarisering 12-SMD Module, 10 Leads
Output Configuration 2 Andre navne 10016957
R0.5D122412/HR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer R0.5D12-2412/H-R
Line Regulation 75% Funktioner SCP
Feature Pins 21mA, 21mA Udvidet beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 21.6V - 26.4V Input
Beskrivelse 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Nuværende - Breakover 3kV (3000V)