R0.5S-1212/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1212/HP-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.5S-1212/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 500MW
Dataark: R0.5S-1212/HP-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R0.5S-1212/HP-R
Varenummer R0.5S-1212/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 500MW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15038 pcs Datablad R0.5S-1212/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Power (Watts) 500mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SMD Module, 5 Leads
Andre navne 10016585
R0.5S1212/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 75%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 42mA
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R0.5S-1212/H
R0.5S-1212/H
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 500MW