R0.5S12-0505/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-0505/HP-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.5S12-0505/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 500MW
Dataark: R0.5S12-0505/HP-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R0.5S12-0505/HP-R
Varenummer R0.5S12-0505/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 500MW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13084 pcs Datablad R0.5S12-0505/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Power (Watts) 500mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10016725
R0.5S120505/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 72%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 100mA
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R0.5S12-0505
R0.5S12-0505
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V 500MW
På lager: 11043 pcs
Hent: R0.5S12-0505.pdf
RFQ
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 500MW
På lager: 6434 pcs
Hent: R0.5S-3.33.3.pdf
RFQ
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 500MW
R0.5S12-0505/H
R0.5S12-0505/H
Hent: R0.5S12-0505/H.pdf
R0.5S12-0505/HP
R0.5S12-0505/HP