R0.5S12-1205/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-1205/P-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R0.5S12-1205/P-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 500MW
Dataark: R0.5S12-1205/P-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R0.5S12-1205/P-R
Varenummer R0.5S12-1205/P-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 500MW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13008 pcs Datablad R0.5S12-1205/P-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 1kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Power (Watts) 500mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10016704
R0.5S121205/PR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 76%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 100mA
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R0.5S12-1205/H
R0.5S12-1205/H
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V 500MW
På lager: 11424 pcs
Hent: R0.5S12-1205/H.pdf
RFQ
R0.5S12-1212/HP
R0.5S12-1212/HP
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 500MW
På lager: 9368 pcs
Hent: R0.5S12-1212/HP.pdf
RFQ
R0.5S12-1205/P
R0.5S12-1205/P