R05P22005D
RECOM PowerRECOM Power
R05P22005D Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R05P22005D
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Dataark: R05P22005D.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R05P22005D
Varenummer R05P22005D Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15151 pcs Datablad R05P22005D.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -5V
Spænding - Output 1 20V Spænding - Isolering 5.2kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxP22005D Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 5 Leads
Andre navne 10018160
Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 50mA, 200mA