R05P3.3S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P3.3S/P/X2/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R05P3.3S/P/X2/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Dataark: R05P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
  • Besked
Specifikationer for R05P3.3S/P/X2/R6.4
Varenummer R05P3.3S/P/X2/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4806 pcs Datablad R05P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R Power (Watts) 1W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900393 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 303mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R05P3.3D/R8
R05P3.3D/R8
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
På lager: 7475 pcs
Hent: R05P3.3D/R8.pdf
RFQ
R05P3.3S/R6.4
R05P3.3S/R6.4
producenter: RECOM Power
På lager: 5826 pcs
Hent: R05P3.3S/R6.4.pdf
RFQ
R05P3.3S/P/X2
R05P3.3S/P/X2
Hent: R05P3.3S/P/X2.pdf
R05P3.3S
R05P3.3S