R12P15S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R12P15S/P/X2/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R12P15S/P/X2/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W
Dataark: R12P15S/P/X2/R6.4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for R12P15S/P/X2/R6.4
Varenummer R12P15S/P/X2/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5505 pcs Datablad R12P15S/P/X2/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R Power (Watts) 1W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900415 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 66mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R12P15S/R6.4
R12P15S/R6.4
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 15V 1W
På lager: 6540 pcs
Hent: R12P15S/R6.4.pdf
RFQ
R12P15S/R8
R12P15S/R8
producenter: RECOM Power
På lager: 5328 pcs
Hent: R12P15S/R8.pdf
RFQ
R12P15S
R12P15S
Hent: R12P15S.pdf
R12P15S/X2/R8
R12P15S/X2/R8
Hent: R12P15S/X2/R8.pdf
R12P15S/P/X2/R8
R12P15S/P/X2/R8
Hent: R12P15S/P/X2/R8.pdf
R12P15S/P/X2
R12P15S/P/X2
Hent: R12P15S/P/X2.pdf
R12P15S/X2/R6.4
R12P15S/X2/R6.4
Hent: R12P15S/X2/R6.4.pdf
R12P15S/P/R6.4
R12P15S/P/R6.4
Hent: R12P15S/P/R6.4.pdf
R12P15S/P
R12P15S/P
Hent: R12P15S/P.pdf
R12P15S/P/R8
R12P15S/P/R8