R15P23.3S/P/X2/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P23.3S/P/X2/R8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R15P23.3S/P/X2/R8
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Dataark: R15P23.3S/P/X2/R8.pdf
  • Besked
Specifikationer for R15P23.3S/P/X2/R8
Varenummer R15P23.3S/P/X2/R8 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3884 pcs Datablad R15P23.3S/P/X2/R8.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 8kV
Spænding - Indgang (Min) 13.5V Spænding - Indgang (Max) 16.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxP2xx/R Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-DIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900756 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 78%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 13.5V - 16.5V Input Nuværende - Output (Max) 600mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R15P23.3S/X2
R15P23.3S/X2
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
På lager: 6722 pcs
Hent: R15P23.3S/X2.pdf
RFQ
R15P23.3S/P
R15P23.3S/P
producenter: RECOM Power
På lager: 7181 pcs
Hent: R15P23.3S/P.pdf
RFQ
R15P23.3S/R6.4
R15P23.3S/R6.4
Hent: R15P23.3S/R6.4.pdf
R15P23.3S/P/X2/R6.4
R15P23.3S/P/X2/R6.4
Hent: R15P23.3S/P/X2/R6.4.pdf
R15P23.3S
R15P23.3S