R1D12-1212/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-1212/H-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1D12-1212/H-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Dataark: R1D12-1212/H-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R1D12-1212/H-R
Varenummer R1D12-1212/H-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13620 pcs Datablad R1D12-1212/H-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1D Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900259
R1D121212/HR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 42mA, 42mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1D12-1209/HP-R
R1D12-1209/HP-R
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
På lager: 13111 pcs
Hent: R1D12-1209/HP-R.pdf
RFQ
R1D12-1212/H
R1D12-1212/H
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
På lager: 13846 pcs
Hent: R1D12-1212/H.pdf
RFQ
R1D12-1212
R1D12-1212