R1D12-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-123.3/HP-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1D12-123.3/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Dataark: R1D12-123.3/HP-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R1D12-123.3/HP-R
Varenummer R1D12-123.3/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13134 pcs Datablad R1D12-123.3/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -3.3V
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1D Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900282
R1D12123.3/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 75%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 152mA, 152mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1D12-123.3/P
R1D12-123.3/P
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
På lager: 11870 pcs
Hent: R1D12-123.3/P.pdf
RFQ
R1D12-1505-R
R1D12-1505-R
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-5V 1W
På lager: 17259 pcs
Hent: R1D12-1505-R.pdf
RFQ
R1D12-123.3/HP
R1D12-123.3/HP
Hent: R1D12-123.3/HP.pdf
R1D12-1505
R1D12-1505
Hent: R1D12-1505.pdf