R1D12-1524/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-1524/HP-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1D12-1524/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Dataark: R1D12-1524/HP-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R1D12-1524/HP-R
Varenummer R1D12-1524/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-24V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13313 pcs Datablad R1D12-1524/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -24V
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 13.5V Spænding - Indgang (Max) 16.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1D Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900330
R1D121524/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 84%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Nuværende - Output (Max) 21mA, 21mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1D12-1524/H-R
R1D12-1524/H-R
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
På lager: 13303 pcs
Hent: R1D12-1524/H-R.pdf
RFQ
R1D12-1524/H
R1D12-1524/H
producenter: RECOM Power
På lager: 11630 pcs
Hent: R1D12-1524/H.pdf
RFQ
R1D12-1524/P
R1D12-1524/P
Hent: R1D12-1524/P.pdf
R1D12-1524/HP
R1D12-1524/HP
Hent: R1D12-1524/HP.pdf
R1D12-153.3
R1D12-153.3
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Hent: R1D12-153.3.pdf
R1D12-1524-R
R1D12-1524-R
Hent: R1D12-1524-R.pdf