R1S12-0512/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1S12-0512/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W
Dataark: R1S12-0512/HP-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R1S12-0512/HP-R
Varenummer R1S12-0512/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14954 pcs Datablad R1S12-0512/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900671
R1S120512/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 84mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1S12-0512/HP
R1S12-0512/HP
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 1W
På lager: 11429 pcs
Hent: R1S12-0512/HP.pdf
RFQ
R1S12-0512/H
R1S12-0512/H
producenter: RECOM Power