R1S12-123.3/H-R
Produkt oversigt
Varenummer: R1S12-123.3/H-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Dataark: R1S12-123.3/H-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R1S12-123.3/H-R
Varenummer R1S12-123.3/H-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12373 pcs Datablad R1S12-123.3/H-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900760
R1S12123.3/HR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 75%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 303mA