R1S12-2412/HP-R
Produkt oversigt
Varenummer: R1S12-2412/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W
Dataark: R1S12-2412/HP-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R1S12-2412/HP-R
Varenummer R1S12-2412/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11868 pcs Datablad R1S12-2412/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 21.6V Spænding - Indgang (Max) 26.4V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900847
R1S122412/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input Nuværende - Output (Max) 84mA