R1S12-3.315/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1S12-3.315/H-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W
Dataark: R1S12-3.315/H-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for R1S12-3.315/H-R
Varenummer R1S12-3.315/H-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15687 pcs Datablad R1S12-3.315/H-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 3V Spænding - Indgang (Max) 3.6V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900912
R1S123.315/HR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 3V - 3.6V Input Nuværende - Output (Max) 66mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1S12-3.315/HP
R1S12-3.315/HP
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 15V 1W
På lager: 10568 pcs
Hent: R1S12-3.315/HP.pdf
RFQ
R1S12-3.315-R
R1S12-3.315-R
producenter: RECOM Power
På lager: 16129 pcs
Hent: R1S12-3.315-R.pdf
RFQ
R1S12-3.315
R1S12-3.315
Hent: R1S12-3.315.pdf
R1S12-3.315/HP-R
R1S12-3.315/HP-R
Hent: R1S12-3.315/HP-R.pdf
R1S12-3.312/P
R1S12-3.312/P
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 1W
Hent: R1S12-3.312/P.pdf
R1S12-3.315/H
R1S12-3.315/H