R1S12-3.324/HP-R
Produkt oversigt
Varenummer: R1S12-3.324/HP-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 1W
Dataark: R1S12-3.324/HP-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for R1S12-3.324/HP-R
Varenummer R1S12-3.324/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13690 pcs Datablad R1S12-3.324/HP-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 3V Spænding - Indgang (Max) 3.6V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Power (Watts) 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 12-SMD Module, 10 Leads
Andre navne 10900919
R1S123.324/HPR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 84%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 3V - 3.6V Input Nuværende - Output (Max) 42mA
Kontrolfunktioner - Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R1S12-3.33.3
R1S12-3.33.3
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
På lager: 12157 pcs
Hent: R1S12-3.33.3.pdf
RFQ
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 24V 1W