R1SX-3.33.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1SX-3.33.3/H-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R1SX-3.33.3/H-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Dataark: R1SX-3.33.3/H-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
450 pcs
  • Besked
Specifikationer for R1SX-3.33.3/H-R
Varenummer R1SX-3.33.3/H-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31282 pcs Datablad R1SX-3.33.3/H-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang (Min) 2.97V
Spænding - Indgang (Max) 3.63V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 0.50" L x 0.43" W x 0.23" H (12.8mm x 10.8mm x 5.8mm) Serie R1SX
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SMD Module, 5 Leads
Andre navne 10018320 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Effektivitet 74%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input Nuværende - Output (Max) 303mA