R24P12S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P12S/P/X2/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R24P12S/P/X2/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W
Dataark: R24P12S/P/X2/R6.4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for R24P12S/P/X2/R6.4
Varenummer R24P12S/P/X2/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5036 pcs Datablad R24P12S/P/X2/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 21.6V Spænding - Indgang (Max) 26.4V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R Power (Watts) 1W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900412 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input Nuværende - Output (Max) 84mA