R24P209S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P209S/P/X2/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R24P209S/P/X2/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 9V 2W
Dataark: R24P209S/P/X2/R6.4.pdf
  • Besked
Specifikationer for R24P209S/P/X2/R6.4
Varenummer R24P209S/P/X2/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 9V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5466 pcs Datablad R24P209S/P/X2/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 9V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 21.6V Spænding - Indgang (Max) 26.4V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxP2xx/R Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900687 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 87%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 21.6V - 26.4V Input Nuværende - Output (Max) 222mA
Relaterede produkter
R24P209S
R24P209S
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 9V 2W
På lager: 7351 pcs
Hent: R24P209S.pdf
RFQ
R24P209S/X2/R8
R24P209S/X2/R8
producenter: RECOM Power
På lager: 4573 pcs
Hent: R24P209S/X2/R8.pdf
RFQ
R24P209S/P/R6.4
R24P209S/P/R6.4
Hent: R24P209S/P/R6.4.pdf
R24P209S/P/X2
R24P209S/P/X2