R24P23.3S/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P23.3S/X2/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R24P23.3S/X2/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Dataark: R24P23.3S/X2/R6.4.pdf
  • Besked
Specifikationer for R24P23.3S/X2/R6.4
Varenummer R24P23.3S/X2/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5755 pcs Datablad R24P23.3S/X2/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 21.6V Spænding - Indgang (Max) 26.4V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxP2xx/R Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 19900639 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Effektivitet 78%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 21.6V - 26.4V Input Nuværende - Output (Max) 600mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
R24P3.3D
R24P3.3D
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
På lager: 7688 pcs
Hent: R24P3.3D.pdf
RFQ
R24P23.3S/X2
R24P23.3S/X2
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 2W