RAC04-15SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-15SC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAC04-15SC
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 4W
Dataark: RAC04-15SC.pdf
  • Besked
Specifikationer for RAC04-15SC
Varenummer RAC04-15SC Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 4W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6010 pcs Datablad RAC04-15SC.pdf
Vægt 0.066 lb (29.94g) Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Serie POWERLINE RAC04-C Power (Watts) 4W
Pakke / tilfælde 16-DIP Module, 5 Leads Andre navne 20000909
RAC0415SC
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Regulation ±1.5% Line Regulation ±0.5%
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, SCP
Effektivitet 77% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 267mA 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 267mA Godkendelser CE, cULus