RAC05-15SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-15SC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAC05-15SC
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 340MA 5W
Dataark: RAC05-15SC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RAC05-15SC
Varenummer RAC05-15SC Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 340MA 5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5088 pcs Datablad RAC05-15SC.pdf
Vægt 0.077 lb (34.93g) Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Serie POWERLINE RAC05-C Power (Watts) 5W
Pakke / tilfælde 5-DIP Module, 4 Leads Andre navne 20000923
RAC05-15SC-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 75°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Regulation ±0.5% Line Regulation ±0.3%
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OVP, SCP
Effektivitet 76% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 340mA 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 340mA Godkendelser CE, cULus, EN
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
RAC05-15SA-ST
RAC05-15SA-ST
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 15V 5W
På lager: 1885 pcs
Hent: RAC05-15SA-ST.pdf
RFQ
RAC05-24SA-E-ST
RAC05-24SA-E-ST
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 24V 5W
På lager: 1729 pcs
Hent: RAC05-24SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC05-15SC/W
RAC05-15SC/W
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 15V 340MA 5W