RCOB-700A
RCOB-700A
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 700MA
På lager: 5355 pcs
Hent: RCOB-700A.pdf
RFQ
RCOFM-25
RCOFM-25
producenter: Essentra Components
Beskrivelse: FAN GUARD METAL STEEL
På lager: 145220 pcs
Hent: RCOFM-25.pdf
RFQ
Industri Nyheder
Rohm tilføjer 10 SiC mosfets til biler
"Introduktionen af ​​SCT3xxxxxHR serien giver Rohm mulighed for at tilbyde branchens største sort...
ON tilføjer til SiC MOSFETs
APEC: TI synes sideløbende at lave ac-dc chip med 15mW stand-by
"Denne enhed opnår den bedste balance mellem høj effektivitet og ultra-lav støj, mens den krymper...
Sponsoreret indhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Udgifter til halvfabrikataudstyr forventes at falde 14% i år og vokse 27% næste år