REC3.5-0505DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-0505DRW/R10/A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC3.5-0505DRW/R10/A
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Dataark: REC3.5-0505DRW/R10/A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
15 pcs
  • Besked
Specifikationer for REC3.5-0505DRW/R10/A
Varenummer REC3.5-0505DRW/R10/A Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2203 pcs Datablad REC3.5-0505DRW/R10/A.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -5V
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 10kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 9V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC3.5/R Power (Watts) 3.5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 6 Leads
Andre navne 11000068
REC3.50505DRW/R10/A
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 77%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 4.5V - 9V Input Nuværende - Output (Max) 350mA, 350mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC3.5-0505DRW/R10/C
REC3.5-0505DRW/R10/C
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
På lager: 2133 pcs
Hent: REC3.5-0505DRW/R10/C.pdf
RFQ
REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD-R
REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD-R
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
På lager: 5314 pcs
Hent: REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD-R.pdf
RFQ
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
Hent: REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC3-483.3SRWZ/H6/C
REC3-483.3SRWZ/H6/C
Hent: REC3-483.3SRWZ/H6/C.pdf
REC3-483.3SRWZ/H6/A/X2
REC3-483.3SRWZ/H6/A/X2
Hent: REC3-483.3SRWZ/H6/A/X2.pdf
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL/X1