REC3.5-2405DRW/R8/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2405DRW/R8/A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC3.5-2405DRW/R8/A
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Dataark: REC3.5-2405DRW/R8/A.pdf
  • Besked
Specifikationer for REC3.5-2405DRW/R8/A
Varenummer REC3.5-2405DRW/R8/A Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2599 pcs Datablad REC3.5-2405DRW/R8/A.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -5V
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 8kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC3.5/R Power (Watts) 3.5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 6 Leads
Andre navne 11000022
REC3.52405DRW/R8/A
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 81%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 18V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 350mA, 350mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC3.5-2405DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-2405DRW/R10/A/CTRL
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
På lager: 2541 pcs
Hent: REC3.5-2405DRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-2405DRW/R10/C
REC3.5-2405DRW/R10/C
producenter: RECOM Power
På lager: 2186 pcs
Hent: REC3.5-2405DRW/R10/C.pdf
RFQ
REC3.5-2405DRW/R8/A/CTRL
REC3.5-2405DRW/R8/A/CTRL