REC3.5-4812DRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4812DRW/R10/C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC3.5-4812DRW/R10/C
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Dataark: REC3.5-4812DRW/R10/C.pdf
  • Besked
Specifikationer for REC3.5-4812DRW/R10/C
Varenummer REC3.5-4812DRW/R10/C Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2462 pcs Datablad REC3.5-4812DRW/R10/C.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 10kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC3.5/R Power (Watts) 3.5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 9 Leads
Andre navne 11000483
REC3.54812DRW/R10/C
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 145mA, 145mA 36V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 145mA, 145mA