REC6-0512DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0512DRW/R10/A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC6-0512DRW/R10/A
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Dataark: REC6-0512DRW/R10/A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
15 pcs
  • Besked
Specifikationer for REC6-0512DRW/R10/A
Varenummer REC6-0512DRW/R10/A Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2120 pcs Datablad REC6-0512DRW/R10/A.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 10kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 9V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC6/R Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 11000543
REC60512DRW/R10/A
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 208mA, 208mA 4.5V - 9V Input Nuværende - Output (Max) 208mA, 208mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC6-0512DRW/R8/A
REC6-0512DRW/R8/A
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-12V 6W
På lager: 2178 pcs
Hent: REC6-0512DRW/R8/A.pdf
RFQ
REC6-0512DRW/R10/A/X1
REC6-0512DRW/R10/A/X1
producenter: RECOM Power