REC6-1215DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1215DRW/R10/A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC6-1215DRW/R10/A
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Dataark: REC6-1215DRW/R10/A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • Besked
Specifikationer for REC6-1215DRW/R10/A
Varenummer REC6-1215DRW/R10/A Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1877 pcs Datablad REC6-1215DRW/R10/A.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 10kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 18V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC6/R Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 11000734
REC6-1215DRW/R10/A-ND
REC61215DRW/R10/A
REC61215DRWR10A
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 18V Input Nuværende - Output (Max) 200mA, 200mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC6-1215DRW/R10/A/CTRL
REC6-1215DRW/R10/A/CTRL
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-15V 6W