REC6-1224SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1224SRW/R10/C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC6-1224SRW/R10/C
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 6W
Dataark: REC6-1224SRW/R10/C.pdf
  • Besked
Specifikationer for REC6-1224SRW/R10/C
Varenummer REC6-1224SRW/R10/C Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2452 pcs Datablad REC6-1224SRW/R10/C.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 10kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 18V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC6/R Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 9 Leads
Andre navne 11001705
REC61224SRW/R10/C
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 9V - 18V Input Nuværende - Output (Max) 250mA
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC6-1224SRW/R8/A/X1
REC6-1224SRW/R8/A/X1
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 24V 6W
På lager: 2687 pcs
Hent: REC6-1224SRW/R8/A/X1.pdf
RFQ
REC6-1224SRW/R10/C/X1
REC6-1224SRW/R10/C/X1
producenter: RECOM Power