REC6-4815DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4815DRW/R10/A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: REC6-4815DRW/R10/A
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Dataark: REC6-4815DRW/R10/A.pdf
  • Besked
Specifikationer for REC6-4815DRW/R10/A
Varenummer REC6-4815DRW/R10/A Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2174 pcs Datablad REC6-4815DRW/R10/A.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -15V Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 10kV Spænding - Indgang (Min) 36V
Spænding - Indgang (Max) 75V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie ECONOLINE REC6/R
Power (Watts) 6W Emballage Tube
Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads Andre navne 11000736
REC64815DRW/R10/A
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 84% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 36V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 200mA, 200mA Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
REC6-4815DRW/R10/A/CTRL
REC6-4815DRW/R10/A/CTRL
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-15V 6W