RP15-483.3SOF/N-R
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SOF/N-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RP15-483.3SOF/N-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Dataark: RP15-483.3SOF/N-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RP15-483.3SOF/N-R
Varenummer RP15-483.3SOF/N-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3752 pcs Datablad RP15-483.3SOF/N-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 2.25kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Serie POWERLINE RP15-SOF Power (Watts) 15W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-SMD Module
Andre navne 30900089
RP15483.3SOF/NR
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 85%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.5A 36V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 3.5A
Kontrolfunktioner Enable, Active Low Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
RP15-483.3SFW/P-HC
RP15-483.3SFW/P-HC
producenter: RECOM Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
På lager: 1597 pcs
Hent: RP15-483.3SFW/P-HC.pdf
RFQ
RP15-483.3SOF
RP15-483.3SOF
producenter: RECOM Power