RTD-1524-R
RECOM PowerRECOM Power
RTD-1524-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RTD-1524-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Dataark: RTD-1524-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RTD-1524-R
Varenummer RTD-1524-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-24V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3167 pcs Datablad RTD-1524-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -24V
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1kV
Spænding - Indgang (Min) 13.5V Spænding - Indgang (Max) 16.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Serie ECONOLINE RTD Power (Watts) 2W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-SMD Module, 6 Leads
Andre navne 10013358
RTD1524R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 85%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Nuværende - Output (Max) 42mA, 42mA