RV-123.3S/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-123.3S/P/R6.4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RV-123.3S/P/R6.4
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Dataark: RV-123.3S/P/R6.4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
15 pcs
  • Besked
Specifikationer for RV-123.3S/P/R6.4
Varenummer RV-123.3S/P/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4597 pcs Datablad RV-123.3S/P/R6.4.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 6.4kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serie ECONOLINE RV/R Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 14 Leads
Andre navne 19900072
RV123.3S/P/R6.4
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 70 ~ 78%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 600mA