AM110C3-315
RF SolutionsRF Solutions
AM110C3-315 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AM110C3-315
Producent / Mærke: RF Solutions
Produkt beskrivelse TRANSMITTER AM 315MHZ 3 SWITCH
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
  • Besked
Specifikationer for AM110C3-315
Varenummer AM110C3-315 Fabrikant RF Solutions
Beskrivelse TRANSMITTER AM 315MHZ 3 SWITCH Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 5477 pcs Datablad
Spænding - Supply 12V Serie AM110
Følsomhed - Power - Output 10mW
Andre navne 110C3-315AR2 Modulation eller Protokol AM
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable grænseflade Handheld, 3 Switches
Fungere Transmitter, KeeLoq Frekvens 315MHz
Funktioner 50m Range Detaljeret beskrivelse RF Transmitter, KeeLoq 315MHz AM Handheld, 3 Switches
Datahastighed (Max) - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
AM1301-9R
AM1301-9R
producenter: Bel
Beskrivelse: DC/DC CONVERTER 12V 50W