SMARTALPHA-433
RF SolutionsRF Solutions
SMARTALPHA-433 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMARTALPHA-433
Producent / Mærke: RF Solutions
Produkt beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Dataark: SMARTALPHA-433.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMARTALPHA-433
Varenummer SMARTALPHA-433 Fabrikant RF Solutions
Beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4382 pcs Datablad SMARTALPHA-433.pdf
Spænding - Supply 3.3V Udnyttet IC / Del -
Serie - Serielle grænseflader -
Følsomhed -110dBm RF familie / standard General ISM < 1GHz
protokol - Power - Output 0dBm
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 16-DIP Module
Andre navne SMARTALPHA-433F
SMARTALPHA-433F-ND
SMARTALPHA433
Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation GFSK Hukommelsesstørrelse -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Frekvens 433MHz
Datahastighed 86.2kbps Nuværende - Overførsel 24mA
Nuværende - Modtagelse 13mA Antenne Type Not Included