RFHA1003SQ
RFMDRFMD
RFHA1003SQ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RFHA1003SQ
Producent / Mærke: RFMD
Produkt beskrivelse IC RF AMP GP 30MHZ-512MHZ 8SO
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 855 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for RFHA1003SQ
Varenummer RFHA1003SQ Fabrikant RFMD
Beskrivelse IC RF AMP GP 30MHZ-512MHZ 8SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 855 pcs Datablad
Spænding - Supply - Testfrekvens 100MHz
Leverandør Device Package 8-SO Serie -
RF Type General Purpose Emballage Strip
Pakke / tilfælde 8-SMD, No Lead P1dB -
Andre navne 689-1114
RFHA1003
RFHA1003SR
Støj figur -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Gevinst 16dB Frekvens 30MHz ~ 512MHz
Detaljeret beskrivelse RF Amplifier IC General Purpose 30MHz ~ 512MHz 8-SO Nuværende - Forsyning -