110FX2-SC
Red Lion ControlsRed Lion Controls
110FX2-SC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 110FX2-SC
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
Dataark: 110FX2-SC.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 156 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 110FX2-SC
Varenummer 110FX2-SC Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 156 pcs Datablad 110FX2-SC.pdf
Spænding - Indgang 10 ~ 49VDC Type Switch - Unmanaged
Serie - SFP / XFP Type -
SFP / XFP-porte - Driftstemperatur -40°C ~ 80°C
Antal havne 10 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Fiber Type 100BASE-FX (Multimode)
Fiber Ports 2 Kobber Type 10/100
Kobberporte 8 Tilslutningstype RJ45, SC
Konfiguration Fixed
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
110FXE2-SC-80
110FXE2-SC-80
producenter: Red Lion Controls
Beskrivelse: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
På lager: 56 pcs
Hent: 110FXE2-SC-80.pdf
RFQ
110CNQ045A
110CNQ045A
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D618
På lager: 6260 pcs
Hent: 110CNQ045A.pdf
RFQ
110DC
110DC
producenter: 3M
Beskrivelse: SCOTCH INDOOR MOUNTING TAPE
På lager: 25062 pcs
Hent:
110FXE2-SC-40
110FXE2-SC-40
producenter: Red Lion Controls
På lager: 111 pcs
Hent: 110FXE2-SC-40.pdf
110FX2-ST
110FX2-ST
På lager: 173 pcs
Hent: 110FX2-ST.pdf
110FX2-SC
110FX2-SC
producenter: B+B SmartWorx, Inc.
På lager: 138 pcs
Hent: 110FX2-SC.pdf
110FXE2-SC-15
110FXE2-SC-15
På lager: 127 pcs
Hent: 110FXE2-SC-15.pdf
110EET
110EET
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 110A 690VAC/500VDC