ATB10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
ATB10000 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATB10000
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
Dataark: ATB10000.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 992 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for ATB10000
Varenummer ATB10000 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 992 pcs Datablad ATB10000.pdf
specifikationer With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs Serie Apollo
Andre navne ATB10000-ND
RLC431
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Inkluderer -
Tilbehørstype Accessory Board
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ATB107M016
ATB107M016
producenter: Illinois Capacitor
Beskrivelse: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
På lager: 4945 pcs
Hent: ATB107M016.pdf
RFQ
ATB 2080
ATB 2080
producenter: Astro Tool Corp.
Beskrivelse: TOOL REMOVAL 20 GA
På lager: 1114 pcs
Hent: ATB 2080.pdf
RFQ
ATB106M035
ATB106M035
Beskrivelse: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Hent: ATB106M035.pdf
producenter: Astro Tool Corp.
Beskrivelse: TOOL INSERTION/REMOVAL 2 GA
Hent: ATB 3062-2.pdf
ATB106M025
ATB106M025
Beskrivelse: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD