IMP23162
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMP23162 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IMP23162
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT
Dataark: IMP23162.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 156 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for IMP23162
Varenummer IMP23162 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 156 pcs Datablad IMP23162.pdf
Vægt 1.2 lbs (544.3g) Spænding - Supply 115VAC, 230VAC
Type Process Meter Afslutningsstil Screw Terminal
Serie Apollo Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Output Type Relay (2), Solid State (2) Driftstemperatur 0°C ~ 50°C
Antal tegn pr. Række 6 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Måleområde 0 ~ 50mA
Funktioner Excitation Supply Skærmtype LED - Red Characters
Vis tegn - Højde 0.560" (14.20mm) Detaljeret beskrivelse Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount