LSCB1000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LSCB1000
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse CONVERSION BRACKET
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 747 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LSCB1000
Varenummer LSCB1000 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse CONVERSION BRACKET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 747 pcs Datablad
Serie - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Til brug med / relaterede produkter -
Tilbehørstype Bracket
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LSC628AN
LSC628AN
producenter: Mallory Sonalert Products
Beskrivelse: AUDIO PIEZO IND 9-28V PNL MNT
På lager: 1444 pcs
Hent: LSC628AN.pdf
RFQ
LSCR002
LSCR002
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: FUSE BLOK BLT DWN 600V 800A CHAS
På lager: 2556 pcs
Hent: LSCR002.pdf
RFQ
LSCR101
LSCR101
Beskrivelse: 1000V GENERAL PURPOSE FUSE STUD
Hent: LSCR101.pdf
LSC8A
LSC8A
producenter: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Beskrivelse: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V