PAXDP010
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PAXDP010 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PAXDP010
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse PROC MTR 20MA/10VDC LED PNL MT
Dataark: PAXDP010.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 195 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 195 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for PAXDP010
Varenummer PAXDP010 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse PROC MTR 20MA/10VDC LED PNL MT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 195 pcs Datablad PAXDP010.pdf
Vægt 0.65 lb (294.84g) Spænding - Supply 24VAC, 11 ~ 36VDC
Type Process Meter Afslutningsstil Screw Terminal
Serie PAX Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Output Type Option Cards Available Andre navne PAXDP010-ND
RLC379
Driftstemperatur 0°C ~ 50°C Antal tegn pr. Række 5
Monteringstype Panel Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Måleområde ±20mA, ±10VDC Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Skærmtype LED - Red Characters Vis tegn - Højde 0.560" (14.20mm)