RAM-6900-VZ
Red Lion ControlsRed Lion Controls
RAM-6900-VZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAM-6900-VZ
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse ROUTER 3G TRI BAND 2G FB NO ACCY
Dataark: RAM-6900-VZ.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 103 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for RAM-6900-VZ
Varenummer RAM-6900-VZ Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse ROUTER 3G TRI BAND 2G FB NO ACCY Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 103 pcs Datablad RAM-6900-VZ.pdf
Spænding - Supply 48VDC Serie Sixnet® Networking
Følsomhed - Power - Output 40dBm
Modulation eller Protokol LTE Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade USB Fungere Router
Frekvens 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Funktioner -