SHR10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SHR10000
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse SHROUD LDD SERIES
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SHR10000
Varenummer SHR10000 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse SHROUD LDD SERIES Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6849 pcs Datablad
specifikationer - Serie LDD
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Inkluderer - Til brug med / relaterede produkter LDD Series
Detaljeret beskrivelse SHROUD LDD SERIES Tilbehørstype Shroud
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SHR-C1
SHR-C1
producenter: Essentra Components
Beskrivelse: CBL CLIP C-TYPE BLACK ARROW
På lager: 213863 pcs
Hent: SHR-C1.pdf
RFQ
SHR47M100ST
SHR47M100ST
producenter: Cornell Dubilier Electronics
Beskrivelse: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL